MISTRZOSTWA MIASTA PRZEMYŚLA – PODSUMOWANIE
Organizator:
Urząd Miasta Przemyśla, MLKS NURT Przemyśl.
Zawody w imieniu Pana Prezydenta Miasta Przemyśla otworzył Pan Zbigniew Rużycki - Wydział Sportu.
Najlepsi za I miejsce otrzymali puchary, medale i dyplomy, II-III miejsca medale i dyplomy
ufundowane przez Urząd Miasta Przemyśla.
W zawodach startowało ok.100 zawodników oraz uczestniczyło ok. 60 kibiców i opiekunów.
Dziękuję:
Panu Robertowi Rybakowi Dyrektorowi CKZiU Nr 1 za udostępnienie sali sportowej.
Panu Zbigniewowi Węcławowi sędziemu głównemu zawodów.
Pani Annie Wielgus-Kozak i Pani Annie Gołąb za pomoc w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu zawodów.
Panom: Paweł Salamon, Piotr Składoń,Tomasz Schmidt, Rafał Iwaniuch, Kazimierz Skoczylas, za przygotowanie sprzętu sportowego do zawodów.
Państwu Ewie i Krzysztofowi Mazur i Alicji Czternastek za przygotowanie poczęstunku w formie ciast kawy i herbaty dla uczestników zawodów.
Panu Robertowi Dominowi za robienie zdjęć podczas i na zakończenie zawodów.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za społeczne zaangażowanie się w organizację zawodów.
Prezes MLKS NURT Przemyśl Zdzisław Bodnar
Wyniki końcowe:
Skrzatki:
1. Aleksandra Makar MLKS NURT Przemyśl
2. Anna Rogala Krasne
3. Julia Wrotniak JAR Kielnarowa
4. Julia Składoń MLKS NURT Przemyśl
5-6. Gabriela Rubin Łopuszka Wielka
Klaudia Szumierz Łopuszka Wielka
Skrzaty:
1. Norbert Składoń MLKS NURT Przemyśl
2. Jakub Bocer MLKS NURT Przemyśl
3. Oliwier Bielka Łopuszka Wielka
Żaczki:
1. Lena Antosiak Dubiecko
2. Julia Kurzawa Łopuszka Wielka
3. Klaudia Balawejder Łopuszka Wielka
4. Ntalia Mołoń Łopuszka Wielka
Żacy:
1. Łukasz Hajduk MLKS NURT Przemyśl
2. Dawid Pawlus Łopuszka Wielka
3. Bartosz Chlastawa MLKS NURT Przemyśl
4. Mateusz Janiuś MDK Przemyśl
5-6. Piotr Wójtowicz MDK Przemyśl
Konrad Skubisz Łopuszka Wielka
7. Bartosz Sawicki MLKS NURT Przemyśl
Młodziczki:
1. Amelia Chmielowska UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne
2. Maja Kozak MLKS NURT Przemyśl
3. Wiktoria Bednarska Łopuszka Wielka
4. Anastazja Pakuła Łopuszka Wielka
5-6. Martyna Magryś Łopuszka Wielka
Julia Rubin Łopuszka Wielka
7. Kinga Plaśniak Łopuszka Wielka
Młodzicy:
1. Karol Wrotniak JAR Kielnarowa
2. Krystian Zając Łopuszka Wielka
3. Jakub Czepiel Łopuszka Wielka
4. Mikołaj Leboda MLKS GMINY Leżajsk
5-8. Krzysztof Kamiński Łopuszka Wielka
Karol Kuczek MLKS GMINY Leżajsk
Kacper Bartnik MLKS GMINY Leżajsk
Łukasz Marciak Radymno
9-16. Dawid Biliński Przemyśl
Rafał Rogala Krasne
Piotr Kazimierz MDK Przemyśl
Kacper Reizer MDK Przemyśl
Jakub Chachura MDK Przemyśl
Jakub Stadnik MLKS NURT Przemyśl
Hubert Hataś MLKS NURT Przemyśl
Jakub Wańczowski MDK Przemyśl
Kadetki:
1. Jagoda Chwojko MLKS NURT Przemyśl
2. Amelia Kozak MLKS NURT Przemyśl
3. Martyna Gołąb MLKS NURT Przemyśl
4. Karolina Kobylińska MLKS GMINY Leżajsk
5. Aleksandra Bednarska LKS Kańczuga
6. Milena Świerzyńska MDK Przemyśl
Kadeci:
1. Maksymilian Winczura MLKS NURT Przemyśl
2. Krystian Skubisz LKS Kańczuga
3. Karol Kaliński MLKS GMINY Leżajsk
4. Wojciech Bartnik MLKS GMINY Leżajsk
Juniorki:
1. Martyna Stachniak MLKS NURT Przemyśl
2. Klementyna Leboda MLKS GMINY Leżajsk
3. Aleksandra Kubicka LKS Kańczuga
4. Kinga Stępień MLKS GMINY Leżajsk
Juniorzy:
1. Miłosz Misiuda MLKS NURT Przemyśl
2. Patryk Kubicki PKS KOLPING Jarosław
3. Kamil Bazan GLKS JAWOR Jawornik Polski
4. Kordian Poniatowski MDK Przemyśl
5-6. Radosław Mołoń Łopuszka Wielka
Dominik Gąsior MDK Przemyśl
Seniorki do 40 lat:
1. Magdalena Danielak-Bocer MLKS NURT Przemyśl
2.Izabela Antosiak Dubiecko
Seniorki pow. 50 lat:
1. Danuta Majer ZSEiO/ NURT Przemyśl
Seniorzy do 40 lat:
1. Bartosz Sawa MLKS NURT Przemyśl
2. Krzysztof Borowiak MLKS NURT Przemyśl
3. Piotr Partyka MLKS NURT Przemyśl
4. Jakub Jamrozik
5-6. Grzegorz Porczak WDK Malenica
Wiktor Świerzyński MDK Przemyśl
7-8. Adrian Bartosik MDK Przemyśl
Piotr Składoń MLKS NURT Przemyśl
9-10. Norbert Wojtowicz MDKPrzemyśl
Bogusław Bogusiewicz MDK Przemyśl
Seniorzy I gr. 40-49 lat:
1.Jerzy Płoszczyński MDK Przemyśl
2. Ryszard Zaworski LKS STRAŻAK Sośnica
3. Piotr Maciałek Jarosław
4. Andrzej Koba LKS STRAŻAK Sośnica
5-6. Tomasz Schmidt MLKS NURT Przemyśl
Artur Śliwiński Radymno
7. Marek Grycko
Seniorzy II gr. 50-59 lat:
1. Janusz Żygała MDK Przemyśl
2. Mirosław Dudek Narol
3. Zbigniew Ptasznik LKS STRAŻAK Sośnica
4. Andrzej Mazurek
5-6. Paweł Salamon MLKS NURT Przemyśl
Marek Sierpiński WDK Malenica
7. Marek Kosior
Seniorzy III gr. 60-69 lat:
1. Lucjan Kacik Przemyśl
Seniorzy IV gr. pow. 70 lat:
1. Józef Wąsek Rzeszów
2. Edward Skalski MLKS NURT Przemyśl
Galeria Zdjęć
- 24.03.2024
- 23.03.2024
- 03.03.2024
- 18.02.2024
- 17.02.2024