Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Komunikaty

Zaproszenia na turnieje wojewódzkie oraz bieżące informacje z działalności Związku
Algorytm dofinansowania nr 2 działalności klubów (za sezon 2017/2018) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z algorytmem wyliczania wartości dofinansowania działalności klubów sportowych w zależności od uzyskanych wyników w rozgrywkach indywidualnych klas młodzieżowych za sezon 2017/2018.

1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 21 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Od Skrzata Do Mistrza Świata (Jarosław, 14 października 2018 r,) Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają do udziału w Turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata.

Komunikat Wydziału Gier i Dyscypliny POZTS.

Turniej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości (Szebnie, 13.10.2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu Organizatorów, zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

1.Grand Prix Podkarpacia Żaków (Nowa Sarzyna, 7 październik 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Lista drużyn zgłoszonych do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019 Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z listą drużyn, które zgłosiły się do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019.

1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów (Nowa Sarzyna, 15 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów (Brzostek, 16 września 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików (Dukla, 9 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

1.Grand Prix Podkarpacia Juniorów (Krościenko Wyżne, 8 wrzesień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

7. Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły (Mędrzechów, 8 września 2018 r.) Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów zaprasza do udziału w 7. edycji Turnieju o Błękitną Wstęgę Wisły w tenisie stołowym.

V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2018” (25 sierpnia 2018 r.) Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Arka" Łętownia, Poseł na Sejm RP – Pan Jerzy Paul, Starosta Leżajski Pan Marek Śliż oraz Burmistrz Nowej Sarzyny Pan Andrzej Rychel zapraszają do udziału w V Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu "Nowa Sarzyna 2018" w tenisie stołowym.

Kalendarz POZTS na sezon 2018/2019. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z kalendarzem rozgrywek indywidualnych w sezonie 2018/2019.

VI Memoriał Mieczysława Bodnara – zmiana terminu Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w imieniu organizatorów informuje, że planowany na 26 sierpnia 2018 r. VI Memoriał Mieczysława Bodnara, z przyczyn organizacyjnych zostanie rozegrany w dniu 11 listopada 2018 r.

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej, III ligi podkarpackiej, a także IV oraz V lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - (Tarnobrzeg, 20-22.07.2018 r.) W Tarnobrzegu już po raz dwunasty odbędą się zawody międzynarodowe,w których rywalizować będą niepełnosprawni tenisiści stołowi grający na wózkach aż z 8 krajów.

19. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego (Nowa Sarzyna, 23-24 czerwca 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie zapraszają do udziału w 19. edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, stanowiącej jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

WGiD: Obsada drużyn w rozgrywkach 3. i 4. Ligi (gr. rzeszowskie i krośnieńskie) – na sezon 2018/2019 Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach III ligi podkarpackiej, a także w IV ligach: rzeszowskiej i krośnieńskiej w tenisie stołowym.

I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS (Brzostek, 16 czerwca 2018 r.) Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek zapraszają do udziału w I Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Mecze barażowe sezon 2017/2018 - Wyniki Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z wynikami rozegranych meczy barażowych w sezonie 2017/2018.

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów (Kańczuga, 9 czerwca 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (Stalowa Wola, 2 czerwca 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków (Jarosław, 19 maja 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Podkarpacia Żaków w tenisie stołowym. Prawo gry w turnieju posiada po 32 czołowych zawodniczek i zawodników - zgodnie z załączoną listą uprawnionych do startu.

Akademia Tenisa Stołowego BINGO zaprasza wszystkich chętnych na obóz sportowy.

Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn 2017/2018 - Finał Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza na Finał Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn w tenisie stołowym, rozgrywanym na szczeblu wojewódzkim.

XVIII Międzynarodowy Rodzinny Turniej "Pro-Familia Cup" (Frysztak, 10 czerwca 2018 r.) Towarzystwo Sportowe Pro-Familia Wojaszówka zaprasza do udziału w 18. edycji Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju "Pro-Familia Cup" w tenisie stołowym.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – komunikat Wydział Szkolenia Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego
w Rzeszowie przedstawia listę zawodników powołanych na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym, które odbędą się 28 kwietnia 2018 roku,
w Krakowie

3. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów (Brzostek, 22 kwiecień 2018 r.) Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w 3. Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze dokonanie zgłoszenia do turnieju.

3. Memoriał Leszka Prokuskiego (Dębica, 21 kwietnia 2018 r.) UKS Kępa Dębica, Stowarzyszenie "Dziesiątka" Dębica, Gmina Miasto Dębica oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w 3. edycji Memoriału Leszka Prokuskiego w tenisie stołowym.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>