Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

17.09.2023
Aleksandra Makar i Szymon Flaumenhaft zwyciężyli w 1 GP Juniorów Zwycięstwem Aleksandry Makar (MLKS NURT Przemyśl) i Szymona Flaumenhafta (POLITECHNIKA Rzeszów) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Juniorów, rozgrywane w hali Politechniki Rzeszowskiej. W zmaganiach wystartowało 54 uczestników (20 juniorek i 34 juniorów)

16.09.2023
Małgorzata Poręba i Wiktor Iwaniuch zwyciężyli w 1 GP Kadetów Zwycięstwem Małgorzaty Poręby (POLITECHNIKA Rzeszów) i Wiktora Iwaniucha (MLKS Nurt Przemyśl) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Kadetów, rozgrywane w hali Sportowej w Błażowej. W zmaganiach wystartowało 57 uczestników (24 kadetki i 33 kadetów)

10.09.2023
Aleksandra Guzik i Michał Olbrycht zwyciężyli w 1 GP Seniorów Zwycięstwem Aleksandry Guzik (POLITECHNIKA Rzeszów) i Michała Olbrycht (POLITECHNIKA Rzeszów) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Seniorów, rozgrywane w hali Politechniki Rzeszowskiej. W zmaganiach wystartowało 51 uczestników (14 seniorek i 37 seniorów)

09.09.2023
Maja Szewc i Jakub Szerszeń zwyciężyli w 1 GP Żaków Zwycięstwem Mai Szewc (ATS Bingo Ropczyce) i Jakuba Szerszeń (UKS SP Korzeniów) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Żaków, rozgrywane w Hali MOSiR w Nowej Sarzynie. W zmaganiach wystartowało 25 uczestników (13 dziewcząt i 12 chłopców).

03.09.2023
Zuzanna Początek i Szymon Rymar zwyciężyli w 1 GP Młodzików. Zwycięstwem Zuzanny Początek (LZS Kąkolówka) i Szymona Rymar (KSTS Krosno) zakończyło się 1. Grand Prix Podkarpacia Młodzików, rozgrywane w Hali MOSiR w Nowej Sarzynie. W zmaganiach wystartowało 31 uczestników (13 dziewcząt i 18 chłopców).

24.07.2023
Wyniki - Międzynarodowy XVI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2023 Międzynarodowy XVI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2023 już poza nami.
W dniach 14-16 lipca 2023 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu, wystąpiła rekordowa ilość 54 tenisistów stołowych na wózkach (zgłoszonych 57) z Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Litwy i Polski.

30.06.2023
Ogromny sukces Janusza Malarza zawodnika IKS JEZIORO Tarnobrzeg! Tarnobrzeżanin, 82 letni Janusz Malarz zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył trzy medale w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym w Gliwicach.
Wygrał klasyfikację generalną Grand Prix Polski Weteranów w sezonie 2022/2023 w kategorii weteran 80-84 lata (w 9 turniejach GPPW aż 9 razy stawał na podium i zdobył 1256 punktów).

11.06.2023
Liliana Stanek i Jakub Szerszeń Mistrzami Podkarpacia Skrzatów. W dniu 11 czerwca 2023 roku w Niedźwiadzie Dolnej z udziałem 12 zawodniczek oraz 18 zawodników rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Skrzatów w tenisie stołowym.

10.06.2023
Janusz CHAMOT i Maciej NALEPKA IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobyli medale w Polish Para Open 2023! W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie zakończył się Polish Para Open 2023, kolejny turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Paralimpijskich w Paryżu 2024.
Udany występ zanotowali tenisiści stołowi IKS JEZIORO Tarnobrzeg. W zawodach tych wystąpiło 5-ciu zawodników z naszego klubu.

31.05.2023
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów – Podsumowanie Podsumowanie Otwartych Mistrzostw Podkarpacia Weteranów rozegranych w dniu 28 maja 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku, z udziałem 47 zawodników.

30.05.2023
Paweł Włodyka IKS JEZIORO Tarnobrzeg wraca z brązowym medalem ze Słowenii! W Lasko na Słowenii rozegrano kolejny turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Paralimpijskich Paryż 2024. W ITTF Slovenia Para Open 2023 w największym turnieju w Para Tenisie Stołowym na Świecie
rywalizowało ponad 400 zawodników z 53 krajów w tym Reprezentacja Polski a w niej dwóch zawodników IKS JEZIORO Tarnobrzeg.

14.05.2023
Łucja Kobosz i Jan Mrugała zwyciężyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. W dniu 14 maja 2023 roku w Hali Politechniki Rzeszowskiej z udziałem 23 zawodniczek oraz 23 zawodników rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

08.05.2023
Sukces IKS JEZIORO Tarnobrzeg w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych w Tenisie stoł Po pięciu medalach zdobytych w Drużynowych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych w Tarnobrzegu, z Gdańska z Indywidualnych Mistrzostw Polski przywozimy 13 medali (2 złote, 5 srebrnych i 6 brązowych) w singlu (8), w deblu (4) i mikście (1).

07.05.2023
Klaudia Broda i Jakub Chmielowski Młodzieżowymi Mistrzami Podkarpacia W zawodach indywidualnych zwyciężyli Klaudia Broda (KSTS Krosno) i Jakub Chmielowski (KSTS Krosno).

23.04.2023
Małgorzata Poręba i Wojciech Flaumenhaft mistrzami Podkarpacia Żaków. W dniu 23 kwietnia 2023 roku w Nowej Sarzynie z udziałem 15 zawodniczek oraz 26 zawodników rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Żaków w tenisie stołowym.

21.04.2023
Janusz Malarz zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg zwycięża w Olkuszu!

16.04.2023
Aleksandra Makar i Jakub Hubka mistrzami Podkarpacia Młodzików W dniu 16 kwietnia 2023 roku w Ustrzykach Dolnych z udziałem 27 zawodniczek oraz 30 zawodników rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików w tenisie stołowym.

15.04.2023
Kinga Hawro i Szymon Flaumenhaft mistrzami Podkarpacia Kadetów W dniu 15 kwietnia 2023 roku w Błażowej z udziałem 8 zawodniczek oraz 21 zawodników rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów w tenisie stołowym.

13.04.2023
Sukces, 5 drużyn IKS JEZIORO Tarnobrzeg na podium w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie stoło

02.04.2023
Oliwia Wątor i Michał Olbrycht Mistrzami Podkarpacia Juniorów W dniu 2 kwietnia 2023 roku w Krośnie z udziałem 10 zawodniczek oraz 20 zawodników rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w tenisie stołowym.

26.03.2023
3. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów - Podsumowanie Podsumowanie 3. Otwartego Grand Prix Podkarpacia Weteranów rozegranego w Hali Sportowej przy SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych, z udziałem 55 zawodników i 4 zawodniczek.

25.03.2023
Paweł Włodyka i Maciej Nalepka zawodnicy IKS JEZIORO Tarnobrzeg na podium we Włoszech! We włoskim Lignano Sabdiadoro odbył się pierwszy turniej rankingowy z cyklu kwalifikacji do Igrzysk Paralimpijskich w Paryżu, ITTF Lignano Masters Para Open 2023.
Kadra Polski w Para Tenisie Stołowym zdobyła 17 medali, w tym dwa brązowe medale zdobyli w turnieju indywidualnym zawodnicy IKS JEZIORO Tarnobrzeg.

26.02.2023
Liliana Stanek i Jakub Szerszeń zwyciężyli w 3 GP Skrzatów Zwycięstwem Liliany Stanek (UKS Niedźwiada Dolna) i Jakuba Szerszeń (SP 10 Dębica) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Skrzatów, rozgrywane w Hali MOSiR w Tarnobrzegu. W zmaganiach wystartowało 46 uczestników (19 dziewcząt i 27 chłopców).

19.02.2023
Aleksandra Guzik i Patryk Dziuba Mistrzami Podkarpacia. W dniu 19 lutego 2022 roku w Rzeszowie z udziałem 14 zawodniczek oraz 33 zawodników rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w tenisie stołowym.

18.02.2023
Jagoda Głód i Jakub Kwaśnicki zwyciężyli w 3 GP Żaków. Zwycięstwem Jagody Głód (UKS MOSIR Dukla) i Jakuba Kwaśnickiego (UKS MOSIR Dukla) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Żaków, rozgrywane w Hali MOSiR w Dukli. W zmaganiach wystartowało 43 uczestników (19 dziewcząt i 24 chłopców).

12.02.2023
2. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów - Podsumowanie Podsumowanie 2. Otwartego Grand Prix Podkarpacia Weteranów rozegranego w Hali MOSiR w Nowej Sarzynie, z udziałem 62 zawodników.

11.02.2023
Zmarł Tadeusz CZUŁNO Po ciężkiej chorobie w dniu 11 lutego 2023 r. zmarł Tadeusz Czułno. Długoletni członek zarządu Rzeszowskiego i Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz menadżer Politechniki Rzeszów.

11.02.2023
Aleksandra Makar i Alan Zieliński zwyciężyli w 3 GP Kadetów. Zwycięstwem Aleksandry Makar (MLKS NURT Przemyśl) i Alana Zielińskiego (KOLPING Jarosław) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Kadetów, rozgrywane w Hali MOSiR w Nowej Sarzynie. W zmaganiach wystartowało 57 uczestników (23 dziewcząt i 34 chłopców).

05.02.2023
Weronika Sapa i Krystian Pytko zwyciężyli w 3 GP Młodzików Zwycięstwem Weroniki Sapa (LZS Kąkolówka) i Krystiana Pytko (ATS BINGO Ropczyce) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Młodzików, rozgrywane w Hali MOSiR w Nowej Sarzynie. W zmaganiach wystartowało 54 uczestników (20 dziewcząt i 34 chłopców).

04.02.2023
Aleksandra Makar i Dawid Jadam zwyciężyli w 3 GP Juniorów Zwycięstwem Aleksandry Makar (MLKS NURT Przemyśl) i Dawida Jadam (KOLPING Jarosław) zakończyło się 3. Grand Prix Podkarpacia Juniorów, rozgrywane w Hali MOSiR w Nowej Sarzynie. W zmaganiach wystartowało 62 uczestników (28 dziewcząt i 34 chłopców).